Sesje fotograficznie

Sesje to ocenan bez końca jednak musimy jakoś to ubrać w ramy. Nie zajmujemy się każdym rodzajem fotografi ale nie móiwmy nie.

Sesje plenerowe

Sesja plenerowa- to sesja, która ma miejsce na zewnątrz czyli w plenerze. Często jest to park czy jakieś ładne miejsce. Sesja plenerowa może odbywać się w mieście – jeżeli takie klimaty są Wam bliskie.

Więcej

Sesje studyjne

Studio pozwala nam na nie przejmowanie się pogodą na zewnątrz. Upał czy mróz pozwala zrobić sesję. Jedno miejsce pozwala w krótszym czasie wykonać sesję fotograficzną z użyciem odpowiedniego oświetlenu.

Więcej

Fotografia ślubna

To wyjątkowe chwile, które pamietamy do końca życia. Zdjęia z tego wydarzenia uwietrziamy. Proponujemy sesje wyjazdowe oraz na miejscu.

Więcej

Fotografia reportażowa

Oferujemy sesje z ewentów firmowych, wydarzeń, festiwali, imprez integracyjncy oraz wiele innych okacji z którch chcieliby Państwo uwietrznić takie wydarzenie.

Więcej

Fotografia dziecięca

Dzieci rosną i chwila ulotna szybko mija. Fotografia pozwala na uwietrznienie tej chwili. Każda nasza sesja z dziecmi jest dla nich zabawą nawet jeśli nie uda nam się zamknąc tematu na jednym spotkaniu.

Więcej

Sesja sportowa

Sami będąc sportowcami uczestniczymy w zawodach. Uwietrzniamy zmagania amatorów jak i profesjanlistów. Sesję są przeznaczone dla jednej osoby lub grupy zawodników. Sesja sportowa jest również sesją reportażową.

Więcej

Fotografia zwierząt

Uwielbiamy zwierzaki - są one również wdzięcznymi modelami, które uwielbiają zabawę. Niektóre z nich są niesforme i rozbiegane jednak mamy sposoby aby wyszły pięknie na zdjeciach.

Więcej

Fotografia kulinarna

Zdjęcia kulinarne są przeznaczone dla wszystkich poczynając od restauracji do blegoerów kulinarnych. Wykonujemy równieweż aranżacie do ksiażek kulinarych.

Więcej

Fotografia wnętrz i architektury

Wnętrza to jedno z naszych ulubiony rodzajów forografii. Architekcji, biura nieruchomości, hotele czy właściciel apartamentów moga liczyć na pięknie zdjecia wnętrz wraz z obróbką.

Więcej

Miljardy ludzi i miliardy pomysłów na zdjęcia

Atelier Leśniewscy

To miejsce gdzie ....

Napisz do nas